Kurz Excel pro firmy

Můj kurz Excel má podobu firemních školení v češtině i angličtině. Školím prezenčně i formě živých online školení pro skupiny.

Má školení MS Excel pro firmy

Prověřeno globálními firmami

Pro svá školení Excelu si mě volí zejména velké mezinárodní firmy, které chtějí profesionalitu, školení v češtině i angličtině a jistotu, že časová investice zaměstnanců do školení bude kvalitně využita. Toto jsou někteří mí klienti:

Vaši lidé ušetří týden v roce

Zpětná vazba mých více než 3100 účastníků školení ukazuje, že již po prvním školení dokážou ušetřit průměrně 37 minut týdně. To je za rok skoro celý pracovní týden!

Pokud vaši lidé pracují v Excelu, je zvýšení této dovednosti investicí s nejvyšší návratností, s jakou jsem se zatím setkal. Školím všechny úrovně od začátečníků, přes kontingenční tabulky, svyhledat/vlookup až po makra.

Přináším businesový pohled a praktické zkušenosti

Skutečná znalost z 5 let praxe v mezinárodní poradenské společnosti a 3 let řízení technologického startupu: Vytvářel jsem reporty a finanční modely pro generální ředitele, banky i výrobní společnosti.

Nejsem „ajťák“ – mé kořeny jsou v prostředí businessu. Znám procesy ve financích, controllingu, nákupu, marketingu či obchodu a učím lidi je zlepšovat za pomocí chytrého využití Excelu.

Školím jednoduše, zábavně a trpělivě

Školím lidským jazykem, srozumitelně. Přizpůsobuju se potřebám skupiny.

Flexibilně online či offline

Školení můžou probíhat prezenčně nebo online. Podle situace se můžete rozhodnout klidně až den předem, jakou formu zvolit.

Máte zájem o online podobu tohoto školení? Podívejte se, jak probíhají má živá online školení pro týmy

Součástí školícího programu dostanete:

  • Před školením: Ověření Excel znalostí vašich lidí, rychlé zhodnocení vašich procesů s tabulkami. Individuální osnovy na míru
  • Během školení: Detailní materiály, pracovní sešity, Vysvětlení lidským jazykem, možnost individuálních dotazů.
  • Po školení: Doplňující materiály a videa s nejdůležitějšími funkcemi. U online školení přístup k nahrávce po dobu 3 měsíců od skončení školení. Report o průběhu a zpětná vazba účastníků

Formát: Půldenní tréninky pro 6-12 lidí : 5 úrovní pokročilosti.
Jazyk školení: Čeština nebo Angličtina.
Místo: Online (MS Teams, Zoom nebo Meet), U vás v kanceláři nebo jiném dohodnutém prostoru kdekoli na světě.

Software: Microsoft 365 nebo MS Office 2007 a novější v češtině nebo angličtině. Možnost kurzu i v Google Sheets či kombinace Microsoft Excel + Google Sheets.

Osnovy školení

Mám připravené následující osnovy školení, ale obvykle je s firemními klienty upravuji na míru:

Standardní půldenní kurzy
základy, středně pokročilý kurz, pokročilý kurz, expert, makra
Praktické procvičovací kurzy
Přehledné tabulky pro evidenci, atraktivní grafy a reporty, analýza velkých tabulek, Excel pro finance a účetnictví, pokročilá makra

Nově je k dispozici také kurz na Microsoft PowerQuery a úvod do PowerBI.

Pokud chcete detailní osnovy jednotlivých kurzů, napište mi.

Podívejte se, jak školím

Níže najdete mé krátké video o funkci dynamické doplňování (flash fill) v češtině a angličtině, abyste si udělali představu o mém stylu vedení školení.

Ukázka v angličtině:

Sledovat na Youtube (v Angličtině)

Pohled do zákulisí online kurzů:

Pohled do zákulisí online varianty mých kurzů.

Reference

Jirka opakovaně školil různé úrovně Excelu v Cemexu. Na základě pozitivních ohlasů a své vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že je výborný školitel!

Kurz Excel: Uvažujete o školení u vás ve firmě?

  • Napište mi mail nebo zavolejte Rád s vámi projdu detailně osnovu školení a možnosti, jak ho upravit podle potřeb vašeho týmu.
  • Jsem připraven školit v češtině nebo angličtině a to online nebo prezenčně kdekoli po světě. Online školení může proběhnout přes MS Teams, Zoom nebo Meet dle vaší volby.

Kontakt

jiri@jiribenedikt.com
+420 777 253 754