Co dělám

Jsem lektor “dovedností budoucnosti”. Ve firmách školím Design thinking, Lean, dovednosti pro digitální transformaci a Excel.

Výstupem mé práce jsou:

  • Týmy, co umí chytře pracovat
  • Inovační projekty, co mají výsledky
  • Lidé, kteří chodí rádi do práce

Z mých školení odchází lidé s chutí něco změnit a s praktickým návodem, jak na to. A skutečně pak mění věci. Z výsledku jejich práce mají poté radost oni sami, jejich zaměstnavatelé i jejich zákazníci. A také já.

Pracuji pro Johnson&Johnson, Škoda Auto a další společnosti v ČR i ve světě.

Čemu věřím

Věřím ve svět, kde se budou lidé těšit do práce, vytvářet skvělé věci a zažívat radost a naplnění. Proto pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době.

Důležitá je pro mě integrita, odpovědnost a spravedlnost.

Kdo jsem

Chodím po horách, lezu po skalách a ležím v knížkách. Miluji svou ženu Evu a dceru Aničku a Toničku.

Od roku 1998 píšu blog o tom, čemu věřím, co jsem zažil a co mě baví. Věřím, že vás blog inspiruje a pomůže vám v práci.

Někteří mí klienti

Propojme se

jiri@jiribenedikt.com
777 253 754
linkedin.com/in/jiribenedikt
https://twitter.com/Jiraa

Kde jsem naučil, co dělám

Pracoval jsem 5 let v poradenské společnosti PwC jako management consultant v oblasti operations management. Pracoval jsem pro velké klienty v ČR, na Slovensku, v Rusku, Finsku, Polsku a Německu. Vedl jsem týmy na velkých změnových projektech, které klientům vydělaly stovky milionů Kč. Zároveň jsem pracoval jako interní školitel Lean Six Sigma a MS Excel v několika zemích.

Od roku 2013 pracuji na volné noze jako trenér. Mezi mé klienty patří například společnosti Johnson&Johnson, DHL či Sberbank. Spolupracuji s PwC příležitostně školím i na Vysoké škole Ekonomické v Praze. Píšu blog, chodím po horách, lezu po skalách a ležím v knížkách