Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době

Jsem inovátor a lektor inovačních a digitálních dovedností.

Ve firmách školím Design thinking, Lean, dovednosti pro digitální transformaci a Excel.

Výstupem mé práce jsou:

✅ Týmy, co umí chytře pracovat
✅ Inovační projekty, co mají výsledky
✅ Lidé, kteří chodí rádi do práce

Z mých školení odchází lidé s chutí něco změnit a s praktickým návodem, jak na to. A skutečně pak mění věci. Z výsledku jejich práce mají poté radost oni sami, jejich zaměstnavatelé i jejich zákazníci. A také já.

Čemu věřím

Věřím ve svět, kde se budou lidé těšit do práce, vytvářet skvělé věci a zažívat radost a naplnění. Proto pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době.

Důležitá je pro mě integrita, odpovědnost a spravedlnost.

Kdo jsem

Chodím po horách, lezu po skalách a ležím v knížkách. Miluji svou ženu Evu a dceru Aničku a Toničku.

Na mém blogu si můžete přečíst tipy na chytrou práci, příběhy o inovacích a píšu o tom, čemu věřím, co jsem zažil a co mě baví.

Již pomáhám týmům v…

Zeptejte se, jak můžu pomoci

  • Napište mi nebo zavolejte. Rád se s vámi spojím online nebo na kafe.
  • Rád s vámi projdu možnosti, jak pomoci vašemu týmu s inovačními a digitálními dovednosti, nebo jak vám můžu pomoci s vašim inovačním projektem
  • Přidejte si mě také na Linkedin

jiri@jiribenedikt.com
+420 777 253 754
linkedin.com/in/jiribenedikt

Kde jsem naučil to, co dělám

Pracoval jsem 5 let v poradenské společnosti PwC jako management consultant v oblasti operations management. Pracoval jsem pro velké klienty v ČR, na Slovensku, ve Finsku, Polsku a Německu. Vedl jsem týmy na velkých změnových projektech, které klientům vydělaly stovky milionů Kč. Zároveň jsem pracoval jako interní školitel Lean Six Sigma a MS Excel v několika zemích.

Od roku 2013 pracuji na volné noze jako trenér. Mezi mé klienty patří například společnosti Johnson&Johnson, DHL či IKEA. Spolupracuji s PwC příležitostně školím i na Vysoké škole Ekonomické v Praze. Píšu blog, chodím po horách, lezu po skalách a ležím v knížkách