Profikem.cz – Moje Excel videokurzy

Profikem.cz je můj nový server pro online kurzy Microsoft Excel. Najdete tam Excelové mé kurzy k zakoupení. Obsahují přednahrané lekce dostupné 24 hodin denně, s celoživotním přístupem. Kurzy navíc obsahují Excel poradnu, cvičné sešity a učebnice.

Kurzy je také možné zakoupit do firmy, případně do něj nechat vytvořit kurzy na míru vaší společnosti.

💻 Pusťte si kurz v klidu, kdy se vám to hodí

Videokurzy si můžete pustit kdykoli máte chvilku času. Ke všem lekcím dostanete pracovní sešit a můžete si nové dovednosti hned vyzkoušet.

💁‍♂️ Online poradna

Nevíte si rady s příklady z kurzu? Napište dotaz a my vám rádi odpovíme. Ke kurzu máte zdarma přístup k poradně, kde můžete pokládat dotazy i k vašim dalším tabulkám.

🧰 Doživotní přístup

Garantujeme vám, že kurzy jsou navždy vaše. Neplatíte žádný měsíční paušál, máte je zkrátka doživotně.

👉 Proč jsou moje kurzy pro vás dobré

  1. Šance na povýšení, lepší pozici a ušetření času: Víte, že lidé se dobrou znalostí Excelu můžou mít až o 30% vyšší plat? Dokáží totiž Efektivní prácí v Excelu ušetřit i několik hodin denně. Naučte se s Excelem, stojí to za to.
  2. Přeskočte zbytečnosti, naučte se jen to užitečné: Vybrali jsme pro vás 15 lekcí, které vám nejvíce pomohou v práci i na pohovoru. Žádné zbytečné funkce a abstraktní příklady, jenom to hlavní: Formátování, důležité funkce, SVYHLEDAT/XLOOKUP, kontignenční tabulky.
  3. Vše dle skutečné praxe: Lektor vše ukazuje na příkladech, v práci řešíte i vy. Prošel totižněkolika pozicemi v malých i mezinárodních firmách a vyškolil stovky lidí napříč pozicemi. Lektor není ajťák, ale člověk z byznysu, který Excel skutečně používá.

🇬🇧 Mé videokurzy v angličtině

Mé kurzy Excelu na Skillshare.com

Skillshare je jako Spotify pro kurzy. Za měsíční členství získáte neomezený přístup ke všem možným kurzům, nejenom mým.

Pokud využijete tento link, získáte měsíční členství zdarma:

Mé kurzy Excelu na Udemy.com

Mé kurzy Excelu na CPDFormula.com