Školení UX – User Experience

Pronikněte do tajů designu digitálních produktů.

Cálem je naučit se, jak se dělají digitální produkty se zaměřením na zákazníka. A to jak interní zákazníci tak externí. Umět na projektech spolupracovat s profesionálními UX designéry agenturami. Umět samostatně vytvářet jednoduché prototypy digitálních rozhraní na základě pochopení zákazníka, nejlepší praxe a dat.

Jednodenní workshop, 5 – 15 účastníků, čas 9:00 – 17:00

Workshopy můžou být online nebo u vás ve firmě. V případě online podoby může být také rozděleno do kratších úseků.

Pro koho je určeno

Pro všechny, kteří pracují na inovačních projektech, kde se budou tvořit nebo inovovat digitální produkty, ať už pro konečného zákazníka nebo pro interní uživatele. Také je vhodný pro ty, kteří pracují s User Experience designéry, najímají agentury a potřebují mít vhled do nejlepší praxe v oboru.

Jak to bude probíhat

Účastníci prožijí energický den plný aha-momentů, praktických cvičení i výstupů mimo komfortní zónu. 70% času je vyhrazeno praktickým cvičením. Za jediný den si vyzkouší celý postup digitální inovace od empatických rozhovorů se zákazníky, přes tvorbu prototypu a jeho testování. Zároveň pochopí, jakou má místo User Experience v kontextu inovace.

Co se účastníci naučí

Pochopení důležitosti začít od zákazníků, pochopit, jak žijí, jaké mají problémy, potřeby, sny a aspirace a na základě toho vytvořit celistvý zážitek tvořený produktem, službami, ale i digitálními produkty.
Prosazení myšlenek: Každý se může naučit jednoduché prototypování, které mu pomůže ve firmě ukázat a obhájit svůj nápad či záměr.
Nadšení do nového způsobu myšlení a práce. Díky možnosti vyzkoušení si práce na designérské výzvě účastníci pochopí, že to není složité a i oni sami mohou tento způsob myšlení a tyto metody přenést do své práce.
Zážitek a pocit přínosně stráveného dne. Účastníci budou pracovat v týmu s kolegy z různých oddělení i různé seniority a společně vytvoří něco nového za jediný den.

Kde už mají má školení inovace

Podívejte se, jak školím

Na svém českém i anglickém Youtube kanálu mám krátká videa o inovacích. Podívejte se, abyste si udělali představu, jak školení vedu.

Co říkají účastníci a klienti

Uvažujete o školení u vás ve firmě?

Napište mi nebo zavolejte. Rád s vámi detailně projdu osnovu školení, zodpovím vaše otázky. Na základě toho vám pak pošlu dostupné termíny a nabídku na míru.

Věřím, že tohle školení se vám zaplatí, že na něj lidé budou vzpomínat a že nastartuje skutečnou změnu směrem k inovaci.

jiri@jiribenedikt.com
+420 777 253 754