Tohle je naprosto šílené! 🤯
Právě jsem vytvořil deep-fake video sebe samého. Nejen že mluví a gestikulujue skoro nerozeznatelně ode mě, ale navíc vás ještě pozdraví v čínštině, francouzštině, turečtině, korejštině a italštině.
Za poslední rok jsem toho viděl opravdu hodně. Ale dívat se na svou vlastní digitální repliku se mnou tak trochu zamávalo.

Použil jsem AI nástroj HeyGen a celé to zabralo asi 20 minut a stálo 2 dolary.

Moje replika, se kterou si popovídáte

Technologie zatím ještě není tak daleko, abyste mohli v reálním čase s mým video avatarem výše konverzovat. Tohle video se renderovalo cca 5 minut. Ale možná to jen neumím. Každopádně je to jen otázkou času.

Mezitím jsem vytvořil jiný tip digitální repliky. Použil jsem nástroj ChatFast. Ten si přečetl několik set stránek a článků na mém blogu. Nyní dokáže mluvit jako já, argumentovat jako já, odkáže vás na relevantní články nebo vám zodpoví všechny otázky ohledně školení:

Pozn: Pokud okno s chatem nevidíte, tak jsem tento experiment asi už vypnul.

Jak se vám to líbí? Dejte mi vědět. Napište mé digitální replice výše, co si o tom všem myslíte. Nebo níže sem do komentářů můmu skutečnému já.

Líbilo?

Jestli se vám články líbí, rád vám každý čtvrtek pošlu přehled těch nových za předchozí týden:

Autor Jiri Benedikt

Trenér dovedností budoucnosti: Design thinking, Lean, Digi skills. Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době. Chodím po horách, lezu po skalách, ležím v knížkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *