Mám pro vás další sérii mého podcastu Další kroky a mám z ní opravdu radost. Do podcastu si nezvu hosty, ale vyprávím příběhy ze života i z kanceláře, o změně, inovaci a naplnění z práce.

Tento první díl se jmenuje „Jak vybrat dobrý nápad?“ a v něm vám řeknu příběh o experimetu, který vstoupil do dějin, a jak díky němu můžete dělat ve firmě lepší týmová rozhodnutí.

Další epizoda ponese název extrémní naslouchání. Téma mě naslouchání mě fascinuje a řeknu vám k němu jeden velmi zajímavý příběh. Následující dvě epizody budou trochu digitální.

V dílu „Můj druhý mozek Zettelkasten“ vás provedu znovuobjevenou metodou používání chytrých poznámek, která v těchto měsících hýbě světem a internetem.

No a poté se budu věnovat Excelu, ale trochu na filozofické úrovně – bude tu s námi tento program skutečně až do důchodu, nebo je to věc minulosti? Pravdě je někde uprostřed, dozívte se sami.

Poslední díl má název schody, šimpanzy a magické mrakodrapy. O čem bude? Nechte se překvapit. Zatím si poslechnete dnešní první díl o Extrémním naslouchání

O čem je dnešní epizoda?

Píše se rok 1951. Doktor psychologie Solomon Ash provádí experiment, který vejde do dějin. A také vám pomůže dělat lepší týmová rozhodnutí. Dnešní úvodní díl páté série je věnován psychologii rozhodování a konformity při práci v týmu. Je protkán zajímavými příběhy, o kterých jsem slyšel, četl nebo které jsem zažil.

Jak poslouchat

Podcast můžete poslouchat zdarma ideálně přes Spotify, ale klidně přes Apple či Google Podcasty. Můžete poslouchat také na webu www.dalsikroky.cz

Pokud chcete dostávat upozornění na nové díly, můžete jít na JiriBenedikt.com/novinky a já vám každý čtvrtek pošlu co je nového jak v podcastu tak na mém blogu. Nové články a epizody můžete také odebírat přes můj účet na Twitteru. Budu taky rád, když podcast budete sdílet a doporučíte ho lidem, které by mohl zajímat. Pokud mi chcete cokoli vzkázat, okomentovat to, co říkám, nesouhlasit, nebo přidat vlastní zkušenost, napište mi email na adresu jiri@jiribenedikt.com, všechny emaily čtu a na všechny odpovídám.

Líbilo?

Jestli se vám články líbí, rád vám každý čtvrtek pošlu přehled těch nových za předchozí týden:

Autor Jiri Benedikt

Trenér dovedností budoucnosti: Design thinking, Lean, Digi skills. Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době. Chodím po horách, lezu po skalách, ležím v knížkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *