Tyto Excel taháky vám pomůžou si kdykoli během vaší práce osvěžit některé ze základních stavebních prvků Excelu. Vychází z materiálů, které používám na svých kurzech Excelu ve firmách. Můžete si je vytisknout nebo předat někomu, kdo je potřebuje. Podívejte se také na mé další materiály k Excelu zdarmaz

Excel Funkce

Stáhnout tahák

Svyhledat

Stáhnout tahák

Klávesové zkratky

Stáhnout tahák

Taháky Excel online ke stažení: Co v nich najdete

  • Excel funkce pokrývá základní používání vzorců a funkcí, ale také vyplňování, nebo číselné řady. Důležitá dovednost je používání absolutních odkazů v MS Excel (dolarů v buňce)
  • Svyhledat pokrývá tuto nejdůležitější funkci (anglicky nazývanou VLOOKUP). Probírá také na co si dát pozor, zejména pak číslo jako text
  • Klávesové zkratky prochází nejdůležitější stránky, které vám ušetří spoustu času. Také ukazuje, jak napsat na klávesnici různé znaky, třeba hvězdičku, ampersand (&), dolar (&) nebo středník. (Další klávesové zkratky najdete třeba přímo na stránkách Microsoftu k Excelu)
  • Makra: přesto že makra jdou jednoduše nahrávat i bez programování, tento tahák je zaměřen na základní programovací příkazy v makrech.

Získejte přístup k dalším materiálům

Přihlašte se a získáte přístup k Excelovým videím, příkladům, tajnými tipům a trikům a materiálům. Každý týden obdržíte jednu novou věc zdarma:

Uvažujete o školení u vás ve firmě?

Napište mi nebo zavolejte. Rád s vámi detailně projdu osnovu školení, zodpovím vaše otázky. Na základě toho vám pak pošlu dostupné termíny a nabídku na míru.

Věřím, že tohle školení se vám zaplatí, že na něj lidé budou vzpomínat a že nastartuje skutečnou změnu směrem k inovaci.

jiri@jiribenedikt.com
+420 777 253 754

Připojte se k diskuzi

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *