Dobrý den všem! V rámci Týdne podnikání v ČR 2017 pořádám Praktický workshop – business snídani na téma „Podnikatelský duch uvnitř firmy“ a rád vás tam všechny uvidím!

Řešíte, jak začít rozvíjet vaše zaměstnance tak, aby získali podnikatelský, startupový mindset? Jak nastartovat (digitální) inovace ve vaší společnosti? Na této business snídani se dozvíte, jak na to. Na vlastní kůži si díky krátkým simulačním hrám zažijete metody inovace jako je Lean a Design thinking, které nyní od startupů přebírají velké společnosti.

Co se dozvíte?

V posledním jsem pracoval s klienty jako 3M, DHL, Aspironix, PwC, Innogy a další, kde je digitální transformace a inovace velké téma. Přijďte nahlédnout pod pokličku, jak se takové projekty dělají.

Pro koho je určen: Pro odborníky z oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců a nadšence do podnikatelského ducha ve firmách
Datum: 15.11.2017 8:30 – 11:30
Místo:
ImpactHUB Praha, Drtinova 10, Praha
Workshop vede: Jiří Benedikt (a hosté)
Cena: 350 Kč
Forma: Praktický workshop plný cvičení a příběhů v praxe. Malé snídaňové občerstvení zajištěno.
Kapacita: 25 lidí
Přihlášení: Přihlašovací formulář zde

Fotky z předchozích akcí

   

Budu se těšit! V případě dotazů mi napište nebo zavolejte, kontaktní údaje jsou vpravo na této stránce!

Líbilo?

Jestli se vám články líbí, rád vám každý čtvrtek pošlu přehled těch nových za předchozí týden:

Autor Jiri Benedikt

Trenér dovedností budoucnosti: Design thinking, Lean, Digi skills. Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době. Chodím po horách, lezu po skalách, ležím v knížkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *