Revolut je karta, která vám na dovolené ušetří tisíce. Můžete totiž platit v cizí měně za středové kurzy.  A bez problémů funguje v Česku. Přečtěte si recenzi. Spoiler: Hned si ji pořiďte!

Tento článek je již z roku 2018. Pokud chcete mít přehled o aktuálních cenách, tarifech a novinkách, podívejte se třeba na tento podrobný článek.

Co je tedy karta Revolut?

 • Je to běžná platební karta Mastercard, se kterou se dá platit a vybírat všude na světě
 • Nevydává jí žádná banka, ale startup
 • Nepotřebujete na ní účet, jen aplikaci
 • Objednat si jí můžete za 6 EUR i do Česka. Pokud jí ale chcete zdarma, objednejte si ji přes můj odkaz zde: Karta Revolut zdarma
 • Podporuje i české koruny a karty

Co revolučního Revolut umí?

 • Směňovat měny za středové kurzy a bez poplatku (!!!)
 • Poslat peníze na kterýkoli bankovní účet na světě zadarmo (!!!)
 • Různé chytré bezpečnostní fíčury
 • Navíc umí i kryptoměny, pojištění, letištní salonky a brzo bude umět i mikroinvestice do akcií.

Provoz je zdarma, ale mají i tarif Premium s některými funkcemi navíc za cca 7 EUR měsíčně. Já mám variantu zdarma.

Rychlá recenze:

Dnes bych se chtěl zaměřit právě na kurzy a provést rychlou recenzi směny:

Když chcete platit cizí měnou, musíte jí někde koupit. Buď v hotovosti, ve směnárně. Nebo vám jí koupí banka, když máte korunový účet a chcete platit nebo vybírat například v Eurech. V obou případech vás to stojí ten rozdíl mezi středovým kurzem a kurzem prodej. To může být na jednom euru desítky haléřů až koruny. A to se při častých nebo velkých platbách v cizí měně dost prodraží.

Srovnání kurzů – Svět vs. Revolut

Tady jsem udělal tabulku k dnešku, čili k 25.4 2018 13:30:

 • Z toho je vidět, že tradiční banky mají rozdíl mezi nákupním a prodejním kurzem, čili tzv. spread, kolem 6%.Každý nákup vás tak stojí cca 3%, prodej pak také 3%.
 • Také je zde vidět to, co mě štve, a to, že se moje „bezpoplatková banka“ mBank hojí právě jednom z nejméně výhodných kurzů v ČR. (Aktualizace: mBank jako reakci vydala Kartu Svět s výhodnějším kurzem. Oproti Revolutu je dražší asi o 60 Kč při směně 1000 EUR, což už je celkem ok. Navíc jde vybírat zdarma bez horního limitu.)
 • Do srovnání jsem také zařadil v dobrém vyhlášenou směnárnu v Kaprově ulici v Praze, která vám dá kurz se spreadem cca 1% (když si stáhnete z jejich webu “VIP Kartičku” a vytisknete).
 • Vidíte, že Revolut má suverénně nejnižší spread, a to o dva řády.  Revolut je startup. Všechno běží v cloudu. Jejich náklady jsou marginální oproti bankám. Proto je jejich spread minimální.
 • Aktualizace: Výhodnou směnu umí Revolut jen v týdnu, o víkendu si ke směně přihodí cca 1,5%, čímž se úspora ztrácí. Naštěstí se tomu dá předejít – pokud potřebuejte eura o víkendu, stačí „nabít“ koruny a v aplikaci si je směnit za eura už v pátek, pak to máte výhodně.

Hypotetický příklad: Dovolená, 1000 EUR útrata kartou

Představte si, že jedete na dovolenou po Evropě, utratíte 1000 EUR a platíte kartou.
(Tenhle příklad funguje, když si ubytování a cestu platíte sami v EUR, pokud jedete s Čedokem na All Inclusive a kupujete za Koruny, tak vám Revolut tolik nepomůže)

Tady je tabulka:

Samozřejmě u směnárny je to platba v hotovosti, ale pro srovnání jsem to nechal. Vidíte, že k dnešku by rozdíl oproti mojí standardní kartě – mBank, byl přes 700 Kč.

A to je pecka! To mě fakt potěšilo! Ode dneška na dovolenou jedině s Revolut

Druhý hypotetický příklad. Dovolená, 1 000 EUR, platba v hotovosti, 3 výběry z bankomatu

Tady je tabulka:

Vidíte, že tady už Revolut nefunguje tak dobře. Prvních 200 EUR v měsíci sice vyberete zdarma, ale další výběry jsou zpoplatněny 2% z vybírané částky. A to je dost na to výběry nad 200 EUR s Revolutem vůbec nedělat. Takže pokud chcete platit cash, doporučuju zaběhnout do kaprovky. Pozor, i když Revolut žádné poplatky neúčtuje, některé bankomaty si nahodí vlastní poplatek. V ČR vám za výběr z revolutu České spořitelny naskočí 125 Kč, v Monetě 175 Kč, Euronet několik eur atd….čili v ČR musíte vytipovat banky, které to nedělají.

A to není vše…

U běžných měn je poměrně jednoduché zjistit kurz. Chcete ale vědět, kolik zaplatíte, když vyberte třeba 1 000 bahtů v Thajsku? Zjišťoval jsem v mBank jak to chodí. Funguje to tak, že banka peníze nejprve převede na Eura (prvních 3% dole) a pak je smění nějakým Mastercard kurzem s nějakým poplatkem (další procenta dolů) Jaká je výše kurzu, paní na infolince ani jeji nadřízená nevěděly. Dá se však očekávat, že nás na tom banky velmi slušně obírají. A jsem rád, že je tomu konec!

Verdikt

 • Všechny platby v zahraniční měně dělejte jen přes Revolut, ušetří vám to stovky až tisíce ročně
 • Pokud chcete hotovost, nejlépe je vybrat si dobrou směnárnu, třeba právě tu v Kaprovce.

Disclaimer

 • Tohle je rychlá recenze a možná jsem na něco zapomněl nebo něco přehlédl, ten produkt je nový a celkem složitý. Nějaké drobné poplatky tam jsou, ale směn měn by se to týkat nemělo.
 • Abyste na kartu nahráli peníze zdarma, je poslat z vaší běžné platební karty. U firemních karet a kredtitních karet je poplatek asi 1,5% a opět ztrácíte velkou část výhody.
 • Nevím, jak to funguje při velkých objemech převodů nad rámec běžných spotřebitelských potřeb. Ale budu rád, když to někdo zjistíte.
 • Jestli jste tu našli chybu, napište mi.
 • Nejsem nijak propojen s Revolut. Kdyži si ale kartu objednáte přes můj odkaz, vy jí budete mít zdarma a já z toho budu mít taky nějakou výhodu. Toto už neplatí, protože Revolut jejich affiliate program v rámci šetření zrušil, ale to nevadí, je to dobrá inovace a jsem rád, když se o ní dozvíte.

Líbilo?

Jestli se vám články líbí, rád vám každý čtvrtek pošlu přehled těch nových za předchozí týden:

Autor Jiri Benedikt

Trenér dovedností budoucnosti: Design thinking, Lean, Digi skills. Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době. Chodím po horách, lezu po skalách, ležím v knížkách.

Připojte se k diskuzi

72 komentářů

 1. Pokud pošlete peníze z debetní karty, žádný poplatek 1,5 % se nekoná.
  Ten se týká jen kreditních karet.

  1. Dobrý den, Davide, díky za komentář. To je skvělá zprávě, nicméně u mé debetní karty mbank mi to poplatek účtuje. Podle studia informací na fórech Revolut to vypadá, že jim to trochu zlobí a účtuje ten poplatek i tam, kde nemá, lidi ho reklamují. Tak uvídíme, zkusím jinou kartu nebo tak.

  2. Tak update: Poplatek 1,5% se týká kreditních karet a debetních karet k firemním účtům
   (což byl můj případ). Nabíjím teď soukromou kartou a jde to v pohodě!

  3. Dobrý den, nechal sem strhnout první platbu 300 Kč z kreditní karty u Raiffeisen a bez poplatku….

  1. Dobrý den, Jakube,

   co vím, tak z Apple pay se umí Revolut pouze nabíjet. Osobně implementaci nepředpokládám, vzhledem k tomu, že dle mých informací chce Apple poměrně velké procento z každé částky.

 2. Jinak tak už mi přišla karta taky… jinak co jsem si u prvního nabití všiml, že jsem neplatil žádný poplatek když jsem revolut nabil pomocí uložené karty.

  I v ceníku pišou – „Standard User Top-Up Charges: Top-Up via Stored Card = Free (Debit/Credit Card) “
  „Please note that if you top up with a card that has not been issued within the EEA (e.g. a US based card) or you top up with a commercial card then we may charge a small fee just to cover our costs.“

 3. A zkoušeli jste jejich online support? Je tak moc online, že jim to trvá 24 hodin. Prý ani agent will be with you shortly :)…

  1. No jo no, to je nemoc malých, rychle rostoucích startupů. Nebo všech startupů vlastně 🙂

 4. A zkoušeli jste jejich online support? Je tak moc online, že jim to trvá 24 hodin. Prý an agent will be with you shortly :)…

  1. To je cena za využívání tohoto typu služby. V zásadě všechny globální startupy mají tragický support, to je moje zkušenost aspoň.

 5. Chtěla bych se zeptat, karta Vám přišla po zřízení aplikace, zaplacení 300 Kč jako Top up a po vložení ID a fotky? Moc se mi tam nechtějí ty údaje zadávat. Moc díky, Dominika

  1. Dobrý den, Dominiko,
   Revolut sice není banka, ale jejich karta je depozitní nástroj podobný účtu. Na to se vztahují regulace proti praní špinavých peněz. Stejně jako nikde jinde, ani Revolut vás nenechá ukládat peníze anonymně. Čili bez ID a fotky se neobejdete, abyste mohla kartu používat.

 6. Zdravím
  jak je to u výběru z bankomatu (zdarma)
  chápu to dobře že si můžu vybrat 30.6 200 eur a 1.7 zase 200 eur bez poplatku – není to třeba že výběr 1 x za 30? dní
  děkuji Honza K

  1. Dobrý den, Honzo,

   v nápovědě Revolut píšou „Revolut customers can withdraw up to £200 or €200 per rolling month for free“ což chápu ne jako kalendářních měsíc, ale vždy posledních 30 dní. Také píšou, že kolik můžete vybrat zdarma, se dozvíte v aplikaci.

   1. Ahoj, a máte to někdo ověřené ten plovoucí měsíc? Kolik je to při výběru v CZK v ČR?

    1. Dobrý den, citát výše o plovoucím měsíci je ze stránek uživatelské podpory Revolut. Tam se prosím podívejte i na další věci, které vás zajímají, nevím vše na 100%.

    2. Na stránkách Revolut uvádějí k dnešnímu dni částku 4500,- Kč

 7. dobry den, jelikoz mi fotak na mobilu nefunguje, tak nemuzu potvrdi ucet vyfocenim ridicaku. Jsou jeste nejaky jiny moznosti? Nebo co se stane kdyz to nepotvrdim? Diky

 8. Ahoj
  moje zkusenost z Revolutem a platby v zahranici.

  – kveten 2018 – USA – prvni platba kartou Revolut v USA – koupe jizdenky na MHD v Denveru na letisti neproblehla dobre, nekolikrat jsem to opakoval, nakonec jsem musel jsem platit jinou kartou. Kdyz jsem se dostal na hotel a spustil data na mobilu, tak me revolut privital v USA a po te co jsem potvrdil, ze je vse OK jsem mohl kartu pouzivat bez problemu.

  – cerven 2018 norsko – prvni platba v Taxi probehla ok, ale v applikaci se mi objevila az po 3 dnech. Dalsi 2 platby probehly OK, a pak nasledujici platba byla zamitnuta. V applikaci jsem si vsimnul, ze mam zafreezovanou kartu. Nevim jestli jsem to udelal omylem sam nebo to udelal Revolut jako bezpecnostni opatreni.
  Pak jsem si pujcoval auto v Bergenu na letisti pres Hertz (registraci jsem udelal po internetu predem), pouzil jsem kartu Revolut Visa (nevirtualni), protoze ma male kurzovni poplatky. Radeji jsem si predem prevedl dostatecne mozstvi penez na NOK, abych nemusel resit vikendovou prirazku 2%.

  Hertz is udelal blokaci 4000NOK. Cekal jsem ze si vezmou mene, pojisteni na nulovou spoluucast jsem nemel od Hertz, ale od jine firmy. Blokace 4000NOK probehla bez problemu. Auto jsem mel na 11 dni. Po 7 dnech mi blokaci vratili, nevim proc, protoze auto jsem vracel az po 11 dnech. Dnes mi prisla faktura na tolls na 354 NOK, ktera se mi zatim neztrhla z Revolut karty.

  Vsude v Norsku slo platit Revolut kartou, pouze na samoobsluznych benzinovych pumpach, kde se plati kartou hned u cerpaciho stojanu, napr firma: 1-2-3, neslo platit. Po zadani PIN to kartu odmitnulo a neslo ani nacerpat benzin. Duvod zamitnuti: automated fuel dispensers are not supported.

  Pokud se ztrhne i platba za tolls automaticky, tak budu maximalne spokojeny a Revolut mohu jen doporucit.

  Celkove: jsem s kartou spokojeny, ale chce to mit dostupna data na mobilu, aspon behem prvnich par transakci. Dal bych si pozor na samoobsluzne benzinove pumpy. Teda aspon v Norsku. S USA nemam zkusenost.

  1. Skvělé, díky moc za obsáhlou recenzi, myslím že to pomůže i ostatním!

  2. jinak těch 7 dní bude nějaký maximální limit, na kolik si můžou peníze zablokovat. A nevím, jestli se dodatečné tolls strhnou, to záleží, jestli má půjčovna povolené transakce „Card not present“
   A s těma pumpama je to taky poměrně složitý mechanismus, který asi Revolut ještě nepodporuje. Ony karetní transakce jsou na pozadí mnohem složitější, než to vypadá.

 9. Zdravím, o kartě jsem se dozvěděla dnes a ještě jsem nepobrala všechny informace. Protože se chystám v září na delší pobyt do Francie a mám, stejně jako Vy, mBank, tak mně zaujala. Moc nechápu převod peněz. Převedu koruny a rovnou je při převodu ukládám třeba na eura? Nebo mám stále koruny a jen ten výběr je v eurech? Převádím převodem z mBank nebo jakoby platím kartou? A poslední otázka, jsou vklady nějak pojištěny? Díky. Bára

  1. Dobrý den,
   kartu můžete nabíjet jinou kartou. Jen to musí být běžná debetní karta k soukromému účtu, firemní a kreditní karty mají při převodu popaltek 1,5%

   Ano, převedete si koruny z mbank a pak si to v aplikaci převedete na Eura. Pokud byste si převedla z mbank rovnou eura, tak by vám peníze vyměnila mbank za svůj nevýhodný kurz. Proto je třeba „nabíjet“ koruny.

 10. Takže peníze na Revolut dostanu klasickým bankovním převodem?

  1. Lepší je kartou, tam je to bez poplatků a okamžitě. U bankovního převodu nevím. Mrkněte na jejich stránky, mají to tam v nápovědě popsané.

 11. Zdravím, dnes jsem si objednala kartu, myslela jsem, že mi to nabídne VISA, ale nabídlo jen Master card, ok. Potom mi to nabídlo jestli chci virtuální kartu, tam mi to nabídlo VISA. V aplikaci vidím nyní dvě karty (z toho je MC na cestě). Jak se aktivuje virtuální karta, jak funguje a jak se používá? Díky Míša

  1. Dobrý den. Nemůžu mluvit za Revolut, ale myslím, že virtuální karta je taková, kte které nedostanete plastovou kartičku, ale jen údaje – číslo karty, datum platnosti, kód – to vám bohatě stačí pro platbu ve všech případech, kdy kartu nemusíte mít fyzicky u sebe, typicky na internetu. Dobré na ní mimo jiné je, že nejde zneužít například při platbě v bankomatu nebo pomocí tvz. skimmingu.

 12. Zdravím, připojuji ještě jednu informaci na kterou jsem právě narazil při rezervaci na Booking.com. Nabízí mi to tuto kartu bez poplatku, tak to jdu vyzkoušet zda opravdu přijde zdarma:-)

 13. Dvakrát po sobě v posledních 14 dnech se mi teď v českém bankomatu stalo, že mi to napsalo něco jako že si banka účtuje za výběr kartou vydanou cizí institucí 125 Kč. V zahraničí a vlastně ani v Česku se mi to doteď nikdy nestalo, je to něco novýho? Nebo je to konkrétní banku? Nemáte s tím někdo zkušenost?

  1. Dobrý den,
   tohle dělají některé bankomaty v zahraničít také i na české karty. Nevíte, co to bylo za banku? Osobně bych si tipl že to byl nějaký ten bankomat nebankovní firmy jako Euronet nebo podobně. Ale možná to dělá už nějaká banka také.

  2. Dobrý den, tak podle momentálního infa minimálně bankomaty České spořitelny, Monety a Euronetu vám napaří dodatečný poplatek za výběr.
   Revolut není primárně na výběr. Pokud chcete nutně vybírat, vyberte si banku, která vám dodatečný poplatek nedává.

 14. Koukám na web, sídlo společnosti provozující Revolut je v Británii. Tam dnes posílat peníze, to je hodno sebevraha. Ti ani neví, jestli v březnu 2019 budou schopni si dovézt potraviny (obyvatelstvo už začíná křečkovat), natož zajistit platby do EU. A jak funguje britská justice jsme viděli. 30-ti letého Čecha umlátili zezadu řetězem a dle anglických soudů bylo všechno OK. Hurá, posílejte peníze do Anglie :-)))))))

  1. Já Revolut používám tak, že než jedu někam do zahraničí, nahraju si tam tolik peněz, kolik budu potřebovat, a záhy je utratím. Větší riziko, je to, že Revolut není banka a nevztahuje se na něj pojištění vkladů.
   Ale mám maximálně pár tisícovek pár dní a to riziko jsem schopen akceptovat, vyváží mi to ty ušetřené peníze. Ale každý může mít jiný vztah k riziku.

 15. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dají z karty Revolut posílat platby na klasický osobní účet v ČR? Potřebuji převést větší částku v eurech ze zahraničního účtu a někdo mi poradil tuhle možnost. Vyplatí se to?

  1. Myslím, že s tím nebude problém. Měna převodu se dá specifikovat. Peníze ale přijdou z GB. Nevím, jestli některé banky nenaúčtují poplatky.

 16. Dobrý den, děkuji za zajímavé postřehy! Nemáte náhodou zkušenost s výběry v EUR z bankomatů Euronet v Česku? Výběry z ATM Euronet totiž banky zpoplatňují jako standardní výběry z cizích bankomatů, což by znamenalo, že výběr EUR z Revolut účtu bude zdarma (do 200 EUR měsíčně) a k tomu za mezibankovní kurz. Zdá se mi to ale až podezřele jednoduché a výhodné 🙂 Poradíte?

  1. Dobrý den,
   opravdu to není tak jednoduché. Euronet vám totiž nedovolí vybrat eura napřímo, protože vidí Revolut jako kartu v librách a nabídne svůj extrémně nevýhodný kurz plus si přihodí tuším že 70 Kč za výběr.
   Nene, Euronet tu není pro blaho lidí.
   Pokud chcete eura, vyberte je v zahraniční z bankomatů, které nepřihazují nic navíc – většina velkých bank ve většině zemí, např, v UK označeny jako „free cash withdrawals.
   Nebo pokud chcete eura, zajděte si do směnárny na v Praze na Jindřišské, kde je směňují v zadě také za mezibankovní kurz.
   Revolut není primárně karta na hotovost.

   1. Dobrý den,

    promiňte, kde v Jindřišské směňuji za mezibankovní kurz?

    Děkuji

 17. Dobrý den,
  Mám u Revolutu free účet s kartou cca 14 dní a nejde mi dobít z mé platební karty na Revoltku víc než 500 Kč za den. Nevíte kde je problém?

  1. Dobrý den, Jirko
   bohuže nevím, kde je problém. Kontaktujte prosím podporu Revolutu, věřím, že vám kvalifikovaně pomůžou.

 18. Ahoj,

  fakt super podpora..kdo neumí AJ je v řiti a druhá věc, když už se někam intuitivně proklikám a chci platit, píše mi mBank v poplatcích, že mě to bude stát 250,- za každý převod…a to se vyplatí!! Zlatá hotovost!!! =)

  1. Dobrý den,
   díky za názor, k tomu 2 věc:
   Internetové alternativy běžných službách obecně fungují na principu „Můžeš to mít (skoro) zadarmo, ale poraď si sám. Pokud chceš, aby ti pomáhal člověk, zaplať si tradiční službu.“ – když vám nebude dobře fungovat Google, také vám nikdo od nich moc neporadí. Takže pokud chcete osobní servis v češtině, nezbývá si připlatit a nadále využívat tradiční banky.
   Co se týče poplatku: Mám také mbank a když dobíjíte revolut debetní kartou k běžnému (ne firemnímu) účtu, žádný poplatek se neplatí. Vy se pravděpodobně pokoušíte dobít revolut převodem na účet, tam poplatek 250 Kč je.

 19. Ahoj,
  Zajímalo by mě, jak se na Revolut dívá jiná banka. Chtěl bych převést Eura že zahraničního účtu na koruny na český účet. Předpokládám, že pokud pošlu Eura na Revolut, tak se na to bude můj zahraničí účet dívat jako na eurový a nebude nic účtovat. Když v revolutu převedu peníze na CZK a pošlu na spořku tak spořka to bere jako domácí příchozí platbu nebo platbu že zahraničí=poplatek? Díky

  1. Dobrý den,
   tohle je dotaz na jejich zákaznickou podporu, nebo doporučuju prostudování stránek. Sám nevím, takto kartu nepoužívám. Nikdy jsem nic na revolut neboo z něj neposílal přes účet, právě kvůli poplatkům. Používám to osobně jako peněženku, kam si před cestou do zahraničí nahraju pár tisíc Kč, směním v apce za potřebnou měnu a platím kartou na místě, případně něco málo vyberu, což je zdarma.

   1. Tak jsem to vyzkoušel a jak odchozí platba v eurech ze zahraničního účtu tak příchozí na ČS to bere jako tuzemskou. Takže pecka.

    1. Ahoj Lukáši, právě řeším podobnou otázku. chtěla bych se ale zeptat, jak se převedly peníze z toho zahraničního účtu? Prěváděl jste je pomocí karty? Bzl to Váš osobní účet? Řeším otázku jak, co nejlevněji dostat výplatu v NOK a zároveň být schopná, levně, dostat část peněz do Čech. Zatím nemám v zahraničí osobní účet, a tak mi výplatu poslali na český, kde se mi to převede na CZK a když potřebuji nakoupit tak se zase převádí z CZK na zahraniční měnu… takže spousta peněz zmizne za převádění měn, plus poplatek v české bance za příchozí zahraniční platbu :/ Zároveň je dost nevýhodné zřízení účtu v Norsku (poplatek za kartu, vyběry z bankomatů, posílání peněz na cizí účet) 🙁 Tak hledám nějakou alternativu a dostala jsem doporučení na Revolut, ale nikde jsem k tomu nenašla informace, zda by mi to vůbec pomohlo…

  2. Protože Revolut účet je GB, tak se na příchozí platbu z něj bude spořka dívat jako na zahraniční (s tím Revolut nic nenadělá) a napaří svoje poplatky. Řešením bude až český IBAN.

 20. Ahoj všem:-) Mám tu “základní” verzi Revolut, ale vůbec nepoužívám. Poradíte mi prosím, jak lze účet zrušit? Díky 🙂

 21. Vyplatí se karta Revolut i nyní, kdy Mbank má debetní kartu Svět?
  tam by měly být kurzy již mnohem přijatelnější a rozdíl by se tak smazával. Nebo ne?

 22. Ano.
  Revolut právě teď nabízí euro za 25,67 Kč , mkarta svět 25,73 Kč. Čili na 1000 eurech je rozdíl 60 korun.
  Čili revolut je stále nejlevnější, ale ten rozdíl je tak malý, že jestli máte mbank, používal bych mkartu svět.
  Rozdíl je ve výběrech z bankomatu, každá banka má výhody i nevýhody. Revolut umí vybírat i malé transakce, ale zdarma jen do výše 200 eur měsíčně, mBank (zdá se) neomezeně, ale minimální výše výběru je 1500 Kč.
  To je co vím nyní.

 23. Dobrý den,

  mam dotaz kdyz mi na hotelu ztrhnou depozit s tim ze mi ho do tydne vrati, tak si mi to normalne zas pripise na kartu, jako kdybych to klasicky delal z platebni kartou ke ktere mam bankovni ucet ?

  Dekuji za radu

  1. Dobrý den,
   nevím, nedokážu mluvit za společnost Revolut, psal jsem jen recenzi karty. Ale myslím si, že to je tak, jak píšete.

 24. Ahoj, mate prosim zkusenost s prevodem eur z revolutu na jiny eurovy ucet (SR)? Revolut v zahranici bezne pouzivam ale prevod jsem jeste nezkousela a nechi byt nemile prekvapena poplatkem. Dekuji za radu!

   1. A co obráceně ze SR na Revolut v EUR. Nevíte. Předem děkuji

 25. Dobrý den, mám dotaz, zda kartu Revolut lze dobít také z Diners Club karty. Děkuji za radu.

  1. Dobrý den, nemyslím si. Navíc Diners je vždy karta kreditní, tj stejně byste platil poplatek 1,5%

 26. Ahoj Jirko,
  ještě si nezmínil, že o víkendu jsou ty konverze Revolutu dost nevýhodné. Pokud je zůstatek v CZK a budu utrácet v EUR, tak je lepší převést v pátek na EUR. Jinak ty víkendové spready jsou jak u běžných karet. Tohle u mbank svět taky není třeba řešit.

  1. Ahoj, díky za zprávu, to je pravda, už to tu zaznělo v komentářích, ale dám to i do článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *