Time management materiály

Moje videokurzy

Momentálně nemám dostupné žádné nové videokurzy time managementu. Pokud jste historicky kurz zakoupili, můžete se k němu dostat přes adresu www.vimvic.cz/prihlasit

Firemní školení time managementu

Šabloný mých procesů a checklistů

Pokud máte dotaz k materiálům nebo jste nenašli, co jste hledali, pište na jiri@jiribenedikt.com


Některá má videa o time managmentu

Sledujte můj Youtube profil, kde najdete celou řadu videí o time managementu, a hlavně přibývají další:

Knihy o time managementu

Můj kompletní seznam doporučených knih najdete na Knihy, které doporučuju

  • Mít vše hotovo (David Allen) – Bible osobní produktivity, revoluce v time managementu. Skvělá knížka, jejíž metody se staly inspirací pro můj vlastní systém time managementu
  • Konec prokrastinace (Petr Ludwig) – Skvělá, svižná a stručná knížka českého autora nejen o prokrastinaci, ale i o tom, jak si srovnat životní cíle a osobní vizi. Kdybych doporučil jednu knížku z tohoto seznamu, byla by to tato.
  • Zen a hotovo (Leo Babauta) zdá se vám systém time managementu složitý a příliš komplexní? Leo Babauta přetvořil metodu Getting Things Done (Mít Vše Hotovo) ve vlastní metodu Zen to Done postavenou na budhistickém minimalismu.
  • Hluboká práce (Cal Newport) skvělá kniha o tom, jak obstát v roztěkaném světě, jak se naučit soustředěnou práci na důležitých úkolech. Skvělé pro osobní produktivitu.
  • Designérem vlastního života (Bill Burnet, Dave Evans) skvělá nová kniha o tom s návody, jak si nadesignovat skvělý život…aby to nikdo neudělal za vás.
  • 4hodinový pracovní týden (Tim Ferris) starší kniha (2007), která neortodoxním a trochu „ulítlým“ způsobem ukazuje, jak dosáhnout absolutní produktivity a pracovat jen 4 hodiny. Potřeba brát s rezervou, ale stále zdrojem velké inspirace.

Uvažujete o firemním školení?

Pořádám také živé, interaktivní kurzy pro skupiny do 12 lidí ve firmách. Kurz je sestaven na míru vašich potřeb, v čem se chcete zlepšit: Od prioritizace, přes plánování úkolů a času, řízení energie, boj s prokrastinací až po digitální nástroje a aplikace pro osobní produktivitu. Podívejte se na detailní informace nebo mi napište nebo zavolejte:

Kontakt

jiri@jiribenedikt.com
+420 777 253 754

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *