Time management materiály

Ve firmách školím kurzy praktického Time managementu. Na této stránce naleznete bezplatně ke stažení některé užitečné materiály, které s klienty používám.

Moje články na toto téma

Toto je výběr článků na Time management. Další články najdete ve stejnojmené rubrice na mém blogu.

Můj online kurz o návycích

Moje videa o time managementu

Toto jsou videa z mého YoutTube kanálu na téma Lean

Mám také videa v angličtině na mém anglickém YouTube kanálu

Doporučené knihy

Můj kompletní seznam doporučených knih na všechna moje témtat najdete na Knihy, které doporučuju

Čtyři tisíce týdnů 🇨🇿 (Four Thousand Weeks: Time Management for Mortals 🇺🇸) Úžasná kniha o tom, jak si užívat života a nezbláznit se z toxické produktivity.

Slow Productivity:The Lost Art of Accomplishment Without Burnout 🇺🇸 Úplně nová kniha od skvělého Cala Newporta. Další anti time managment systém, kdy cílem není udělat více a tlačit na výkon.

Pořiďte si druhý mozek 🇨🇿 (Building a second Brain 🇺🇸) skvělá kniha o tom, jak si uspořádat poznámky a celý váš digitální život a být v klidu.

Messy: The Power of Disorder to Transform Our Lives 🇺🇸 Kniha, která říká, že můžete být produktivní i bez šílené organizace a propracovaných systémů.

Hluboká práce 🇨🇿 (Deep Work 🇺🇸) Hodně dobrá kniha o tom, jak se soustředit, přemoci vyrušování a dotahovat věci v práci. (Cal Newport).

Důmyslné umění mít všechno u pr**le 🇨🇿 (The Subtle Art of not Giving a F*ck 🇺🇸) Neotřelá kniha pro mladší generaci. Celkem dobré, i když lepší než kniha je toto její video shrnutí přímo od autora.

Doporučené kanály na Youtube

Ali Abdal – Young doctor turned to productivity guru. Fresh, modern take on productivity

Tiago Forte – Author of the book Second Brain. Videos how to organize your digital life

Mark Manson – Author of the „The Subtle Art of not Giving a F*ck“ book. Mostly fun and „anti-producvitivity“ way of how to organize your life

Další moje materiály

ateriálům nebo jste nenašli, co jste hledali, pište na jiri@jiribenedikt.com


Doporučené digitální nástroje

Toto jsou nástroje, které v mých kurzech zmiňuju. Je jich samozřejmě celá řada, ne všechny můžete v práci používat a pro každého se hodí něco jiného. Kdybyste měli dotaz nebo chtěli doporučení, napište mi mail.

 • Trello – Univerzální, jednoduchý nástroj pro řízení úkolů či malých projektů. Dobré pro osobní věci, rodinu, malé týmy. Zdarma.
 • Microsoft Todo – Momentálně nejlepší dostupný nástroj na úkoly. Synchronizuje úkoly z Outlooku, vlaječky z emailů a úkoly z MS Teams. Dostupný zdarma také pro osobní účty.
 • Workflowy – Nástroj, který používám já téměř na vše. Je to outliner, jednoduchý nástroj, kde můžete řídit poznámky, úkoli a cokoli dalšího.
 • Notion – Moderní nástroj pro řízení poznámek, projektů a databází. Pro osobní použití zdarma. Velmi používaný ve startupovém světě.
 • Obsidian – nástroj zdarma, open source. Data jsou uložená lokálně. Podporuje markdown. Vysoce customizovatelný přes doplňky. Skvělé pro pokročilé uživatele.
 • Firemní kurz time management

  Uvažujete o školení u vás ve firmě?

  Napište mi nebo zavolejte. Rád s vámi detailně projdu osnovu školení, zodpovím vaše otázky. Na základě toho vám pak pošlu dostupné termíny a nabídku na míru.

  Věřím, že tohle školení se vám zaplatí, že na něj lidé budou vzpomínat a že nastartuje skutečnou změnu směrem k inovaci.

  jiri@jiribenedikt.com
  +420 777 253 754

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *