Věřím ve svět, kde lidé přemýšlí v práci jinak, využívají digitální nástroje a dosahují dříve nemožné věci. Věřím ve svět, kde lidé rádi vstávají do práce.

Jsem trenér a management consultant.
Školím Lean, Design thinking, digitální nástroje a Excel.

Propojme se:
jiri@jiribenedikt.com
777 253 754
linkedin.com/in/jiribenedikt
https://twitter.com/Jiraa
http://www.facebook.com/jirka

Chcete se mnou něco probrat? Dejte vědět, zajdeme na kafe.

Mezi mé klienty patří:

3M PwC
Brit Unibail Rodamco Člověk v tísni

Podívejte se na má školení

 

Zkušenosti účastníků

Lektor byl výborný, mluvil srozumitelně a pochopil to i laik :O)

účastník školení Excel pro mírně pokročilé, Brit

The tutor told us many useful tips how to work with Excel more effectively. He also show us how we can work with unstructured data in Excel to be able to process and analyse it.

Tereza, Excel Advanced

Podobné session jednou za čas jsou určitě přínosné, abychom mezi sebou mohli sdílet poznatky, kdo a s čím a s jakým výsledkem pracuje a mohli se tak přiučit best practice. Také jsou podobné aktivity nutné pro udržování energie pro provádění těchto aktivit 🙂

Účastník školení startup mindset

Vyborne skolenie, spravene super formou. Odniesol som si nastroje a argumenty, ktore pouzijem a uz som aj pouzil u klienta.

účastník Lean Six Sigma Yellow Belt školení

Velmi pozitivní. Srozumitelné seznámení s problematikou, zajímavé ilustrativní příklady. Dobrý time management, výborně vyvážená struktura kurzu teorie/příklady/hra.

účastník Lean Six Sigma Yellow Belt školení

Jiří má příjemný projev a je schopný srozumitelně předávat to, co umí.

Blanka, účastník školení Excel pro začátečníky

Člověk, který ví, co dělá a proč to dělá - excelu rozumí do hloubky a ta zkušenost je na něm vidět. Těším se na další kurzy

Elmar, účastník pokročilého kurzu MS Excel

Konečně školení k něčemu...jedním slovem SUPER!!!!!!!

Účastník školení Excel pro začátečníky, C&A

Kde jsem se to naučil

Pracoval jsem 5 let v poradenské společnosti PwC jako management consultant v oblasti operations management. Pracoval jsem pro velké klienty v ČR, na Slovensku, v Rusku, Finsku, Polsku a Německu. Vedl jsem týmy na velkých změnových projektech, které klientům vydělaly stovky milionů Kč. Zároveň jsem pracoval jako interní školitel Lean Six Sigma a MS Excel v několika zemích.

Od roku 2013 pracuji na volné noze jako trenér a konzultant. Mezi mé klienty patří například společnosti RWE, Prakab, nebo Hoerbiger. Spolupracuji s PwC, EY, příležitostně školím i na Vysoké škole Ekonomické v Praze. Společně s Vímvíc.cz vytvářím videokurzy Excelu. Píšu blog, chodím po horách, lezu po skalách a ležím v knížkách