Video: 👑 Můj kompletní produktivní workflow 2022 (Workflowy, Obsidian, Notion, Zettelkasten, GTD a více)

Natočil jsem celovečerní film 🙂 V tomto 3,5 hodinovém videu ukazuju, jak pracuju s chytrými poznámkami, úkoly, kalendáři, jak plánuju, přemýšlím, jak se vzdělávám a jaké aplikace, nástroje a procesy pro to používám. (Hlavně Workflowy, Obsidian, Notion, Trello, Airtable, Feedly a další). Třeba vás video v něčem trochu inspiruje, i když moje práce je specifická a ne vše jde jednoduše replikovat do běžné práce.

Není to školení. Každý funguje úplně jinak.Každý má jiný typ práce, jiné potřeby. Každý má jinou hlavu. Na školeních učím lidi, jak přemýšlet o své práci, jak zjistit co je důležité a jak si takovýto systém vybudovat. Tohle je systém, který jsem si vybudoval pro sebe.

Líbilo?

Jestli se vám články líbí, rád vám každý čtvrtek pošlu přehled těch nových za předchozí týden:

Autor Jiri Benedikt

Trenér dovedností budoucnosti: Design thinking, Lean, Digi skills. Pomáhám lidem tvořit a růst v digitální době. Chodím po horách, lezu po skalách, ležím v knížkách.

Připojte se k diskuzi

1 komentář

  1. Dobrý den, dovolím si upozornit na článek (jehož nejsem autorem, ale na který jsem si vzpomněl) https://www.root.cz/clanky/organizujeme-data-i-poradek-v-datech/. Zejména doporučuji k pozornosti datum jeho publikování. V době jeho vyjití mě velmi zaujal a ačkoliv jeho myšlenky nejsou tak podrobně rozpracované jako ve vámi odkazovaných materiálech, jde pravděpodobně o potvrzení hypotézy, že lze zrušit patentový úřad, neboť vše již bylo vymyšleno!? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *